ÄX-Puoliso Pekonen Linnaan ?

-mestyneessä kuvassa näkyy Pekosen Oikean käden pitkä etusormi !

Tuon sormen seikkailut hämärissä kosteikossa -70 luvun villeinä vuosina olisi hyvä kartoittaa,,? tulevia sukupolvia silmällä pitäen !

keuruun sormikoukun vetäjät ry
1106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kari pekkonen (x-mies) ei vedä frakkia päälle linnan kemuihin vaan pidättäytyy perinteiseen työläis-miehen tummaan pukuun ja valkoiseen hymyyn ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


julkisuuteen il- kirjoitti:

-mestyneessä kuvassa näkyy Pekosen Oikean käden pitkä etusormi !

Tuon sormen seikkailut hämärissä kosteikossa -70 luvun villeinä vuosina olisi hyvä kartoittaa,,? tulevia sukupolvia silmällä pitäen !

keuruun sormikoukun vetäjät ry

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu