Profade?

Onko kellään tietoa, että onko tuosta profade tatuoinninpoisto systeemistä mitään apua? Eli toimiiko tuo? Epäilyttää tosi paljon!
Entä onko kellään tietoa, että paljonko maksaa laserilla tatuoinnin poisto? (per/kerta)

Kiitti etukäteen!
2440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Heh...heh! Jännä et ihonsa saa pilata vaikka festareilla jollain idiootti kuvalla, mutta pois sen voi ottaa vain lekuri.

Äänestä

Juu ei...eli haluat tietää toimiiko se..!Minun henk.koht.mielipide on että ei toimi!Kokeilin eikä ollut mitään hyötyä!Ja kaiken huipuks...on todella vaikeaa saada rahansa takasi...oon tässä ootellu kohta neljä kk:tta!!!Että sillee..!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jansutiina kirjoitti:

Onko kellään tietoa, että onko tuosta profade tatuoinninpoisto systeemistä mitään apua? Eli toimiiko tuo? Epäilyttää tosi paljon!
Entä onko kellään tietoa, että paljonko maksaa laserilla tatuoinnin poisto? (per/kerta)

Kiitti etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu