Anna ei osaa laulaa. Miks kaikki hehkutti annaa?? Se inisee, kuulostaa järkyltä ku laulaa korkeita kohtia, varmaan tekee levynkin, mutta riittääkö kuuntelijoita?? Ei koskaan Anna Abreun tai Katri Ylanderin tasoinen, Kooppikaan tuskin kauaa pinnalla pysyy, parempi voitti, mutta Kärkikolmikko oli muutenki väärä. Sinne olis kuulunu Wellu, Vesa ja Ansku tai Saana
En ymmärrä kuinka
anna voi olla edes finaalissa
2341
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Alkubiisissäkin sen huomasi, että ei ne Saanant ja Anskut aina oikein laulaa osaa. Anskulla tulee niit vääriä äniä enemmän kuin Annalla.
ettei tuomaristo koskaan oikeen puuttunut Annan laulamiseen ja siihen, ettei Anna ollut hirveän hyvä laulajana!
Kehuttiin karismaa ja lavasäteilyä, mikä on tottakai tärkeä juttu, mutta silti...kyllä laulukilpailussa tuomareiden pitää ottaa kantaa myös laulusuorituksesta!
Niina Tapio ei uskaltanut kertoa rehellistä kommenttia Annan laulutaidosta, koska sillä ois voinut olla ratkaiseva merkitys tiputustilanteessa!