Yksityinen kannanotto kepupalstalle

Stadi on paras Stadilaisille.
3184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onneks böndellä ei koskaan nää sellaisii kepulaisii eikä persui ku tällä saitilla.

Stadilaiset demaritki o usei ihaj jees.

Äänestä
  • Tuplakepulaisuus on ihan jees, koska Timo Soini haluaa ... jotain??

    Äänestä

  • old_profile_40407 kirjoitti:

    Tuplakepulaisuus on ihan jees, koska Timo Soini haluaa ... jotain??

    Vedätsä pilvee tai jotain? Kirjotat sekoja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ironcurtain kirjoitti:

Stadi on paras Stadilaisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu