antti kuulostaa laulaessaan...

... naiselta.
6679
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ja paskat kuulostaa...

Äänestä

Oli pojalla muuten tosi naisellinen ääni, aivan kamalaa kuunneltavaa.

Äänestä

Kylllää!!

Äänestä
  • Ihan akkamainen ääni ja kaikki, joiden kanssa keskustelin oli samaa mieltä

    Äänestä

Mistähän johtuu, etten mä kuule hänen äänessään tekemälläkään naista? Eri asia on joku Savage Gardenin Darren Hayes, siitä ei voi näkemättä tietää aina, onko kyseessä nainen vai mies. Kelatkaapa vaikka tuon Antin edellisiä esityksiä. Tosi hyvä ääni, ei sitä joidenkin miehekkäänä pitämää äänen rääkkäämistä, mitä jotkut miehet harrastavat. Tuo laulu on _kaunista_ kuunneltavaa. Ei siihen tarvita basso f:ää, että kuulostaa mieheltä.

Äänestä

oikeesti, ärsyttää aika rankasti tää keskustelu antin äänen naisellisuudesta. kateellisia. antin äänessä ei oo mitään vikaa, se on just huippu. kumma että ette oo vielä puuttunu antin murteeseen, noh ehkä vielä sitten myöhemmin ku ette keksi enää muuta mollattavaa. musta alkaa tuntuun että porukka ihan etsimällä etsii vikoja antista, että vois sanoo jotain inhottavaa.. mä oon iteki rollosta ja aion kyllä äänestää antin voittoon, saa rollokin siinä sivussa vähän kunniaa ja mainetta. nii ja tästä teini asiasta vielä, mä ite oon 18vee, että kyllä siellä antin fanien joukossa on muitaki ku teinejä. ei mulla muuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hanna rocks kirjoitti:

... naiselta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu