Petelle soppari jo!

No nyt se Pete sai jo levytyssopparin.

http://www.iltalehti.fi/etusivu/
4291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jeee, OIKEIN !!! :)

Äänestä
  • ja niin pitääkin! Pete oli ainut oikea Idoli koko kisassa!

    Äänestä

  • aina vientiä kirjoitti:

    ja niin pitääkin! Pete oli ainut oikea Idoli koko kisassa!

    Petellä parhaat näkymät tulevaisuuteen. Jätkä on nuori ja virtaa kuin sähköpupussa. Koopista ja Annasta ei pahaa sanottavaa muuten kuin että aneemista ja mitäänsanomatonta. Eikä oikein mitään tyyliä. Peruspoppareita kolmetoista tusinassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pönttö-einari kirjoitti:

No nyt se Pete sai jo levytyssopparin.

http://www.iltalehti.fi/etusivu/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu