apuliikkeet kovaa

Miten toimii jos välillä tekee niinpäin, että jättää pääliikkeen pois ja tekee apuliikkeet kovaa
2448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisin sitä mieltä, että tee pikemminkin niin, että teet "palauttavana" sen pääliikkeen, eli kevyttä settiä tyyliin 4*7*30% maksimista ja sitten "piru irti" apuliikkeissä.

Ja apuliike TIETENKIN sen mukaan, mikä kohta on se heikoin, eikä sen mukaan, mikä on vahvin.

Se on kuitenkin niin, että kyykkääjäksi tullaan kyykkäämällä, veto taas sallii vähän enemmän "kikkailua", mutta kyllä se pääliike tärkein treenimuoto siinäkin on. Eikä se kyllä penkkiäkään paranna, jos tekee pelkkää dippiä..

Äänestä
  • ei oo dippi mikään apuliike. Penkin apuliikkeitä on taljanysväys, pulloveri ja vinopena.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aojaeifd kirjoitti:

Miten toimii jos välillä tekee niinpäin, että jättää pääliikkeen pois ja tekee apuliikkeet kovaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu