Onko se Koivusen palsta

vai miksi tänne tulee koko ajan noita koivushäiriköitä kedehtimaan Koopin suosiota?
3210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kun diggailen kumpaakin?

Äänestä

laman vuoksi kaikki on totaalisesti loppu kun bändinjäsenet lähti litoo .amoralkin karkasi eurooppaan .

Äänestä

dissaa tätä palstaa, koska muuten toiset saa liikaa huomiota

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pantu kiinni kirjoitti:

vai miksi tänne tulee koko ajan noita koivushäiriköitä kedehtimaan Koopin suosiota?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu