Astrid Thors myytävä

Että saadaan edes jotain sen suomalaisilta varastamista rahoista takaisin, se tykkäis, sillä se ei oo rasisti.
3187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no, ei se mitään voitaishan me maksaa vaikka
10 miljardia euroo, jos joku sen ostais.
tulis sekin halvemmaks ku sen ylläpitäminen
täällä.

Äänestä

Johonkin Kiinan monista kirppareista !

Äänestä
  • Erikoistarjous.
    Ei maksa mitään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saudi-Arabiaan kirjoitti:

Että saadaan edes jotain sen suomalaisilta varastamista rahoista takaisin, se tykkäis, sillä se ei oo rasisti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu