Nuorisoa kusetetaan näillä

Halpaheraa ja panimosokeria(dekstroosia) hienoon purkkiin ja myyntiin. Kyllähän niillä ison mahan saa ja ehkä vielä sokeritaudinkin kaupan päälle. Massanlisäys ja lihasten kasvaminen ei ole aivan sama asia vaikka nämä sokeritukkurit niin yrittävät asian esittää hienoissa mainoksissaan. Järki päähän hyvät ystävät!
4318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sokerit limpparista eikä lisäravinteista.

Äänestä

Ison mahan saa olutta juomalla ja sipsuja syömälläkin. Oikea hetki pieruheralle ja sokerille on treenin jälkeen. Se on todistettu fakta! Käyhän siihen tohin cokis ja pihvikin!

Äänestä

Läski lisää uskottavuutta! Enemmän vaan sokeria koneeseen, niin näyttää isommalta untuvatakki päällä.

Äänestä
  • no parempihan se on iso olla kuin joku luinen tiukan pienen lihaksiston omaava pelle.


    eihän noilla saatanan teinikakaroilla ole muuta kun se sixpakki, joten turhaan ne mitään siellä salilla edes mesoaa...

    paskanvitut. aikuiset miehet 25 -> niitä tarvii, nuoriso menköön kuuntelemaan poppia, rappia ja mitä nyt onkaan.... aikuistukoot ensin. turhaan hyppivät siellä saleilla aikuisten tiellä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sokeripommeilla kirjoitti:

Halpaheraa ja panimosokeria(dekstroosia) hienoon purkkiin ja myyntiin. Kyllähän niillä ison mahan saa ja ehkä vielä sokeritaudinkin kaupan päälle. Massanlisäys ja lihasten kasvaminen ei ole aivan sama asia vaikka nämä sokeritukkurit niin yrittävät asian esittää hienoissa mainoksissaan. Järki päähän hyvät ystävät!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu