Toivotan erinomaista Joulua kaikille tovereille

Sosialismi on taas yhtä joulua lähempänä.
296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tonttu halonen jakaa vallankumouksen kivääreitä linnassaan.

ps. tulkaa takaovesta niin ne porvarin perkeleet ei tiiä tästä mitään.

tihihihihihhi

Äänestä
  • Se tohelo ampuu sillä omaan jalkaansa, ja syyttää sitten porvaria...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olkaa kilttejä kirjoitti:

Sosialismi on taas yhtä joulua lähempänä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu