päättyy aina kuolemaan Muistakaa se kun roinaatte!!
Bodarin elämä
Wallu Terve
9363
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Että niin. Parempi saada hormonitasot eläessä sille tasolle, että tuntuu hyvältä - vaikka sitten lääkkeillä.
kuolee noin 63%, lopuista tulee sit jonkunäköisiä warlockeja.
Vaikka kuinka kirjottelisit tänne decumies ni et itsekään ikinä hyväksy, että roinaat. Jos hyväksyisit sen, niin et kirjoittelisi tänne hormonien puolesta. Asia on näin yksinkertaista psykologiaa. Ja totta, saat täältä osittain hyväksyntää, mutta silti se oma hyväksyntä on tärkein. Onneksi olet sentään tunnet katumusta, koska muuten olisit todella vaarallinen ja tuskin enää vapaalla jalalla. Loogisesti ristiriidassa on älykkyytesi ja käyttäytymisesi. Tätä kutsumme psykologiassa patologiseksi käyttäytymiseksi.
No Deca"mies", tuloksia kehiin: paljon pena, kyykky, mave ?
Pituus, paino, rinnanympärys, hauis, reisi, vyötärö...
No kemikaali-adonis: kerroppas nyt nuo "mahtavat" tuloksesi.
Valehtelee edes jotain luuseri.
Koska laitat "tuloksia", mitä häh?
Postaappa oikein valokuva jonnekkin, voit toki jättää naaman yms. tunnusmerkit näyttämättä.
Ei millään pahalla mutta elämänlaatusi paranemista roinan avulla ei usko enää kukaan jos et laita jotain konkreettista todistetta.
P.S olet luuseri
Haha. En tosiaankaan lähde pikkulasten kanssa täällä leikkimään jotain tuloskisaa, kun tiedän hyvin, ettei teille natutalibaneille riitä mikään tulos, jos se on roinaten tehty. Vaikka kyykkäisiin 400 kg, niin se ei olisi mitään - paras siis edes leikkiä teidän kanssa. Elämän laadun paraneminen on taas henkisellä puolella. On hyvä olla mies jolla on hormoonitasot kohdallaan. Kerropas miten tuon sitten teille konkretisoin netin yli? Ei niin että jaksaisin edes yrittää vaikka sen jotenkin pystyisi tekemäänkin.
Tulen jaina atkossakin puhumaan täällä roinaamisen puolesta, koska se on elämääni sen verran parantanut ja vituttaa teidän pikkulasten ulkoa opettelema propaganda ja vääristelyt horkkaamisen vaaroista ja haitoista.
Kirjoittelen tänne, kun a) teitä on mukava huudattaa ja b) joku lukija voi ihan oikeasti tajuta, että Suomen horkkapropaganda on yhtä lailla valetta kuin huumepropagandakin. On mukava pistää kapuloita kukkahattutätien koneisiin.
Decamies on palannut! Tätä on odotettu? Miten menee decamies? Onko voimaa ja lihasta tullut? Treenaatko jouluaattoona? Onks sul muuten tullu roid ragee tai gynotissei?
terveisin lotioni
Ootsä vittu ihan sekasi? Vaikka sulla ei olis omaa hormonitoimintaa itsellä ollenkaan niin silti sulla on testoa ja kasvua mitä ny vedäkkään ihan liikaa kehossa. Luultavasti päädyt itsemurhaan ku pakko lopettaa aineet tai kuolee. Toivotaan vaan, että et ehdi tappaa ketään ennen sitä.
Ihminen joka on sinut tollasen asian kanssa ei yritä provosoida muita samanlaiseen häiriökäyttäytymiseen. Totta toikin, että hakee ns. lupaa omalle roinaamiselle, eikä sitä lupaa voi saada muutakuin itseltään. Harmi mutta hormonien riippuvuusmekanismi on verrattavissa esim. heroiiniin ja heroinistihän tekee mitä tahansa pystyäkseen jatkamaan toimintaansa.
"Elämän laadun paraneminen on taas henkisellä puolella."
Sä vedät "henkisyyttä" purkista? Piikität kankkuun?
Jätkä on trolli, minkäänlaista henkistä kehitystä et "kemiallisin asein" saavuta.
Käsitinkö nyt oikein että roinaamalla olet saavuttanut vain "henkistä kehitystä", niinkö, siksikö et edes valehtele mitään fyysisestä kehityksestäsi?
Tekstejäsi lukiessa havaitsee kyllä että "henkinen kehityksesi" on melko vajavaista.
P.S tosimiehellä on hormoonitasot kohdillaan ilman mitään aineita. Ja tosimiehet ovat sinua valovuosia edellä henkisessä kehityksessäkin.