Tahallaan aiheutettu kipu sattuu

kuin tahattomasti aiheutettu kipu.

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Tahallaan aiheutettu kipu sattuu enemmän/1135242316009?ref=rss

Jos lyn nyrkillä sinua tahattomasti päähän, on kipu lievempää, kuin jos kerron siitä etukäteen: Nyt tuli jätkä turpaan !
1109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minua, 50v äijää häiriköi muudan 26v hamppi. Annoin kaiken anteeksi ja unohdin. Kun hän koski minuun fyysisesti vetelin turpaan oikein kunnolla. Sen jälkeen en tiedä missä hamppi majailee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


enemmän kirjoitti:

kuin tahattomasti aiheutettu kipu.

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Tahallaan aiheutettu kipu sattuu enemmän/1135242316009?ref=rss

Jos lyn nyrkillä sinua tahattomasti päähän, on kipu lievempää, kuin jos kerron siitä etukäteen: Nyt tuli jätkä turpaan !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu