Mannisella ruvennu kauppa käymään?

täällä tuotteitään. thank god! niin ainakin väittää blogissaan:
http://manninen-nutraceuticals.blogspot.com/2008/12/joulukuun-supertarjouslista-kutistui.html
14486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Jaa-ah, vaika uskoa, että millään lisäravinnefirmalla tässä joulun tienoilla kauppa kävisi muuta kuin hiljaisesti. Jengi ostanut jo ennen joulun ja vuodenvaihteen lomia/pyhäpäiviä ravinteita varastoon.

Jos em. lähtökohdasta lähdetään niin Manninen saanut muutaman pussin myytyä ja hänen varasto/myyntivolyymilla se on sitten ollut "sold out" tai jotain.

Mielenkiinnolla odotellaan ko. firman tilinpäätöstietoja menneeltä vuodelta. Tilinpäätös on osakeyhtiölain mukaan ilmoitettava ja se on julkista tietoa!!!!!

Äänestä

höpöhöpöä, totuus onkin sitten jotain ihan muuta.

Äänestä
  • ...siitä se sitten selviää mitä on myyty ;-)

    Äänestä

kyllähän noi tarjoukset on melko vitun hyviä eritoten kun saa vielä ton 10 pinnan erikoisalen

Äänestä

3 säkkiä hydroisoa ja kreatiinipönttö

Äänestä
  • valintatalosta.

    Äänestä

  • 5 kg jauhoja kirjoitti:

    valintatalosta.

    kukaan ikinä oikeesti ostanut jotain,muu kun tää manninen itse?

    Äänestä

kelatkaa hieman, muutama esimerkki:

2 kg saksalaista kreatiinimonoa 18,- (9,-/kg!!)

5 kg Whey OD heraprodemiksiä n 62,-/5 kg (n. 12,40/kg!)

jne jne. ei ole paljon miettimistä mistä ostaa ravinteet ensi vuoden alkupuolelle!

Äänestä
  • Ennemmin haen fastin herat ja kreat lähimarketista samalla kun muutkin ruoat.

    Äänestä

  • takeita. Mitä lie raskasmetalleja seassa.

    Äänestä

  • laadusta ei ole kirjoitti:

    takeita. Mitä lie raskasmetalleja seassa.

    on kohallaan

    Äänestä

  • eli laatu kirjoitti:

    on kohallaan

    creapurea mannisella.

    Äänestä

  • laadusta ei ole kirjoitti:

    takeita. Mitä lie raskasmetalleja seassa.

    Tää raskasmetallikreatiini on kyllä mahtava huhu jolla creapure ym. hömppäkreatiinin valmistajat on peloitelleet itselleen hyvät markkinat.

    Ei mitään dokumentoitua pohjaa koko väitteellä, mutta tyhmät bodarit lappaa taas rahaa hömppätuotteisiin kuten creapureen.

    Äänestä

  • laadusta ei ole kirjoitti:

    takeita. Mitä lie raskasmetalleja seassa.

    mangneetilla koitin ja kyllä sieltä aika paljon nousi pintaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei enää ehdi puffaamaan kirjoitti:

täällä tuotteitään. thank god! niin ainakin väittää blogissaan:
http://manninen-nutraceuticals.blogspot.com/2008/12/joulukuun-supertarjouslista-kutistui.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu