"Kauhu" jaksot (:

Joojuu, vastatkaa.

Niin, eli kuinka monta jaksoa serranoista on sellasia, jossa on vähän sellasta "kauhua"? Muistan ainaki pari, mut mitkä on jaksojen numerot, ja löytyykö youtubesta?

5

1322

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • on niin

      kauheeta kuraa, että meinaa hätäpissat valahtaa housuun!

      Tämänkin ohjelman tilalla voisi näyttää jotain järkevämpää, kuin tämmöistä espanjankielistä huitomista ja HUUTAMISTA!!

      Rauhoittuisivat edes, eivätkä sohisi käsillään ympäriinsä.

      • 96:)

        Joo elikkä serrano on niin hyvä ohjelma!!!!!!!!!ja turha tulla sitä haukkuu kaikilla on oma mielipide!;=)


    • Jonttu1991

      "Kauhu" sanan voi tulkita monella eri tavalla joten suosittelen että pistät Googleen "Luettelo televisiosarjan Serranon perhe jaksoista – Wikipedia" ja sieltä etsiskelet itsellesi mieluisan jakson.

      Sitten tuohon youtube juttuun voin sen verran kommentoida, että enään ei valitettavasti löydy suomenkielisillä tekstityksillä muutakuin pari videoklippiä, puhumattakaan laadusta.

      Kuitenkin nickillä "angelcarro" löytyy Telecincolla näyettyjä jaksoja, jotka EIVÄT siis sisällä suomi subeja.

      Youtubessakin on ollut videoita suomenkielisillä subeilla, mutta paskahousut ja tekijänoikeuslaki on tullut vastaan.

      • ..tarkoitit..

        ..niillä paskahousuilla itseäsi?


      • Jonttu1991
        ..tarkoitit.. kirjoitti:

        ..niillä paskahousuilla itseäsi?

        Minulla on oikeus olla kommentoimatta, ja taidan juuri nyt käyttää sitä oikeutta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      50
      4154
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      35
      1959
    3. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      153
      1346
    4. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      154
      1232
    5. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      42
      1024
    6. Miten suhtautuisit

      jos saisit tietää, että kaivatullasi on kokkeliriippuvuus?
      Ikävä
      192
      992
    7. Sari Multala teki "riikkapurrat"

      Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.
      Maailman menoa
      229
      976
    8. Sinut mies vain haluan

      Olet kohtaloni. Kaikessa riipaisevassa rakkaudessa, sinä se olet. ❤️
      Ikävä
      80
      947
    9. Mitähän sä näit siinä akassa?

      Älä nyt vain sen kanssa ala mitään.
      Ikävä
      55
      820
    10. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      122
      815
    Aihe