Silikoonit?

Hei!

Olen pitkään tuntenut oloni vähemmän naiseksi, koska minulla on vain A koon kupit. Onko muita keinoja (jotka oikeasti toimivat) kuin silikonien hankkiminen?

Kiitos jo etukäteen!
2485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ainoastaan toppauksen liivien sisään.
Mitkään voiteet tai alipaineimut eivät tehoa. Niihin hukkaa vain rahansa.
Ainoa keino saada rinnat isommiksi on silikonit tai joku rasvan siirto.

Äänestä

itse olen varannut konsultaatio rasvansiirtoon jossa rasvaa siirretään mahasta rintoihin.en halua liian suuria pallo rintoja ja pelkään että silikonit saisivat oloni tuntumaan feikiltä. itse olen menossa klinikka 22 siellä se maksaa noin 3000-4500 euroa. on myös olemassa muita konsteja kun vaan netistä etsii mutta tämä tuntuu itsestäni parhaimmalta ja luotettavimmalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anna.88 kirjoitti:

Hei!

Olen pitkään tuntenut oloni vähemmän naiseksi, koska minulla on vain A koon kupit. Onko muita keinoja (jotka oikeasti toimivat) kuin silikonien hankkiminen?

Kiitos jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu