eroakirkosta-kysely

http://www.aamulehti.fi/cgi-bin/mitamielta/iines3.cgi/etusivu?k

Oikeaa laittaa kun skrollaatte niin löydätte.
3384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minun ääneni oli jo joku hihhuli käyttänyt jumalan suomin valtuuksin.

Äänestä

... laittaa linkki, jota klikkaamalla tulee samalla äänestäneeksi ketjun aloittajan haluamalla tavalla.

No minulle tuo kysymys ei enää ole ajankohtainen, joten sama sinänsä.

Äänestä

Ääntä ei rekisteröity, koska pipareita (cookie) ei ole hyväksytty.

Pipari on housussas, kyllä muiden sivuilla äänet toimii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


!!! kirjoitti:

http://www.aamulehti.fi/cgi-bin/mitamielta/iines3.cgi/etusivu?k

Oikeaa laittaa kun skrollaatte niin löydätte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu