Salasit sen minulta ja samaan aikaan siellä oli ystäväkirjassasi mm..poikaasi peloitteleva huumehörhö, exiäsi sekä muita, joiden taustoista sinun kertomiesi lissäksi olen saanut lisäselvyyttä, nyt kannattaa hyvin tarkkaan miettiä, sillä nimet, kuvat ja siihen perään tulee heidän kaikki temput!!
Vai oletko rikollisten suojelija!!!
alahan vastata, miksi pimitit mieheltäsi facebookin!!!
Vai oletko rikollisten suojelija!!!
alahan vastata, miksi pimitit mieheltäsi facebookin!!!
Vastaukset 6
Vanhimmat
ei siitä kannata numeroa tehdä,facebook on loosereita varten!
Olisiko looseri kuitenkin se joka tekee elämässään vain mikä miellyttää itseä eikä moraalilla ja oikealla ja väärällä ole mitään merkitystä?
Voittaja on se joka tekee oikein ja niinkuin pitää.
Facebook ei liity siihen asiaan mitenkään.
Sääliksi käy...=)
pällistely ole niitä elämän tärkeimpiä juttuja,se on turhamaisille,pinnallisille hölmöille suunnattu oikean elämän korvike XDDDDDDDD
Se voi myös olla verkosto jolla pidät yhteyttä ystäviisi ja kavereihisi. Erikseen ovat sitten nämä jotka keräävät kaikki talliaiset "kavereikseen" vaikka eivät ole edes koskaa ko. hlöä nähneet saati tunne tätä.
Jokainen tyylillään mutta ei yleistetä.
Aloitus oli kyllä aika sekava kieltämättä mutta paljon mahtuu ihmeellistä ja kummallista maailmaan.
Nyt minä itse olen kaikkialla..............
Mutta minä kaikkialla.