Hyvää yötä kaikille

bubis jahtaa miehiä, eikä ehdi nyt seurustelemaan kanssanne siitä onko jumala olemassa vai ei?
Olen pahoillani, jos joku pahastuu tästä mutta en voi vieteilleni mitään. Palaan taas joskus
7402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kuin hyvää metsästysonnea.

Äänestä
  • Onnea on jo ollut, nyt vaan tarviis järkeä, vai onks se liian myöhäistä? Pusi

    Äänestä

kertomaan kun saat oikean vonkaleen :)

Onnea ja menestystä :)

Äänestä
  • mulla on nyt oikein katiskallinen niitä vonkaleita, ja kauhee hössötys ja sumpliminen niiden kanssa, ja sit viel pitäis valitakin yksi. Ei kai auta kuin koekäyttää kaikki hähähäää :D:D:D

    Äänestä

No Hyvä Yötä Sitten !! Muista ristiä kädet !! Turvallisempi silleen..

Äänestä
  • mua ahdistaa käsien sitominen ja käsiraudat ja tuollaiset, pitää saada huitoa kädet vapaana. Kiitos kuitenkin ajatuksesta :D

    Äänestä

B. ON mun ystävä.
Kyllä sä sen yhen miehen oot jo saanut :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


bubastis.tmi kirjoitti:

bubis jahtaa miehiä, eikä ehdi nyt seurustelemaan kanssanne siitä onko jumala olemassa vai ei?
Olen pahoillani, jos joku pahastuu tästä mutta en voi vieteilleni mitään. Palaan taas joskus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu