Maaninkalaiset pitäs hävittää.)?

nuo maaninkalaiset ovat outoja ja sekarotuisia ja savolaisia ja ties mitä niillä on mielessä kun ovat röhöttävät keskellä puhdasrotuista möllykkäsavoa?

Ajateltiin tehdä ohjusisku Maaningalle ja jos ei auta niin Eduskuntaan.

Ja emme kuuntele YKtä sillä maaninkalaiset ovat todistettavasti vittuilleet eilen nakkarilla ja turpiin antaneet ja sinapilla heitelleet Kuopiolaisia.

Ehdotamme muurin rakentamista Maaninkalaisten puolelle.
4143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

J..ta joku osaa olla hauskakin tällä foorumilla!
Eikös se ole Muaninka eikä mikkee Maaninka.

Äänestä

terroristijohtajat eilen olivat Kuopion kaupungin pyhällä maalla ja ne ei tänne maksa edes veroja. Ja silti yrittivat ostaa nakkeja ja limsaa nakkarilla. Onnelsi olimme tarkkasilmiä ja menimme Merkante panssariautolla tuuppimaan heitä nakkarilta pois.

Vaan ei nämä terroristit alkoivat jheitellä kivillä ja sinapilla ja kaikella mitä löysivät.

Mennessään ne uhosivat Muaningan salaperäistä terroristista perustuskirjaa ja väärän Jumalansa sanoja.

Kumman puolellapa olette? Nyt on valittava! Maailmanrauha on männyttä ellei tule tolokkuva.

Häh?

Äänestä

Muaninkalaset ampuvat rakettiloita Pielaveen puolelle Tuovilanlahesta !

Äänestä
  • piästetty löystymmään kuopiolaisten moraali kun Muaninkalaiset silimillä nakkarilla hyppii. Vieläkö se naarattaa siellä Eduskunnassa kun ohjus tekköö reiän siihen teijän pömpelliin ja siitä reiästä paistaakin Katajanokka ja meri, häh?

    Joko ymmärrättä meitäkkii?

    Meillä on ylyppeys kalakukko ja kaikki ja muaningassa vain sekarotusten luulot.

    Kyllä ne lähttööp!

    Raketti-iskeminen kostettaan koko mualimalle. Yk saa ekana muuttoo majasa soon varma.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minun mielestä kirjoitti:

nuo maaninkalaiset ovat outoja ja sekarotuisia ja savolaisia ja ties mitä niillä on mielessä kun ovat röhöttävät keskellä puhdasrotuista möllykkäsavoa?

Ajateltiin tehdä ohjusisku Maaningalle ja jos ei auta niin Eduskuntaan.

Ja emme kuuntele YKtä sillä maaninkalaiset ovat todistettavasti vittuilleet eilen nakkarilla ja turpiin antaneet ja sinapilla heitelleet Kuopiolaisia.

Ehdotamme muurin rakentamista Maaninkalaisten puolelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu