Maahanmuuttajista

Suomi tulee ottamaan jatkossa yhä vähemmän maahanmuuttajia ja vuodesta 2006 eteenpäin ei ainuttakaan, sillä silloin valtakunnanjohtaja Pekka Siitoin valitaan presidentiksi.
6315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitäs jos arvon reichfuhrer tunkisi ilmakiväärinsä perseeseensä....

Best regards
Franklin D.

Äänestä

nyt varsinaisen vitsin väänsit.Vai valtakunnanjohtaja, ja vielä pressaksi...kuolen nauruun!!

Äänestä
  • Vuonna 2006 totuus paljastuu sinullekin.

    Äänestä

  • Head kirjoitti:

    Vuonna 2006 totuus paljastuu sinullekin.

    RÄHÄHÄÄHÄHÄHÄHÄÄÄHÄÄÄÄÄÄä!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

    Äänestä

  • Head kirjoitti:

    Vuonna 2006 totuus paljastuu sinullekin.

    presidentillä ei taida olla mitään Führerin oikeuksia. Miten luulette että yksin Siitoin voi muuttaa kerralla koko politiikkaa??

    Ihanko vain huumorin vuoksi Siitoin pitää saada presidentiksi?(siinä mielessä voisin ehkä äänestääkin)

    Tosin vaarana on että ulkomaat ottavat pilamme liian tosissaan.

    Äänestä

TIETYSTI Pekka Siitin Pressaks !!!!
Kannatetaan !!! Suomi Nousuun :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Head kirjoitti:

Suomi tulee ottamaan jatkossa yhä vähemmän maahanmuuttajia ja vuodesta 2006 eteenpäin ei ainuttakaan, sillä silloin valtakunnanjohtaja Pekka Siitoin valitaan presidentiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu