normaalii?

oon 14 vuotias poika ja teen penkkiä, hauista, vipunostoja sopivilla painoilla. eli onko normaalia ettei näin nuorella paino kasva treenien myötä vai onko treeneissä jotain vikaa?
1167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kannataa ottaa tosi rauhallisesti älä vielä mieti niitä lihaksia kun täytät 16 sillon toi sun kehosi alkaa kestään kovempaa puntii nyt kannatas parivuotta vetää perus lihaskuntoo omalla painolla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko kirjoitti:

oon 14 vuotias poika ja teen penkkiä, hauista, vipunostoja sopivilla painoilla. eli onko normaalia ettei näin nuorella paino kasva treenien myötä vai onko treeneissä jotain vikaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu