tyrvään aasin menestys

Jouhiturpainen aasi ei juurikaan menestynyt kuntavaaleissa vaikka vaalisivunsa on hyvä. Siis miksi näin huono tulos? Alkaako vanhalla kellittäjällä olla elämän pelimerkit vähenemään päin? Se on ensi kerrasta pihalle jos yhteistyö persujen kanssa ei ole mahdollista.

http://skini-valkoiset.blogspot.com/
2150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tuolla aiemmassa ketjussa, eli suurin osa isänmaallisten haukkujista on perverssejä suoleenottajia eli homoja.

Äänestä

Tyvään aasin vaalimenstys on vähintään kohtalainen. Sitten on ehdolla joitaki rupujaste ja muitaste talkkareita tmv. hänen tsollaan olevi kadun lakaisijoita. Tällaiset säälittävät olennot eli 10-20 äänen miehet/henkilöt suksikoon Auran syleilyyn.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paraisten kanuuna kirjoitti:

Jouhiturpainen aasi ei juurikaan menestynyt kuntavaaleissa vaikka vaalisivunsa on hyvä. Siis miksi näin huono tulos? Alkaako vanhalla kellittäjällä olla elämän pelimerkit vähenemään päin? Se on ensi kerrasta pihalle jos yhteistyö persujen kanssa ei ole mahdollista.

http://skini-valkoiset.blogspot.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu