Löllykkä hölskyy

Kävin kuus kilsaa taapertamassa tuolla pururadalla. Pakko alkaa liikkuu, ko ei voi syödä vähempää. Lähteekö läskit?
5262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

taapertamalla, raippaasi sun pitää mennä etiäppäin.

Munkin pitäis,edes taapertaa, kun viitis, yksin on niin helvetin tylsäääääää..........

Äänestä

6kilsaa lisää

Äänestä

jostain luin (taas!!), että pitäis juosta suunnilleen maraton päivässä jos aikoo urheilemalla laihduttaa.

kyllä syömisiin pitää kiinnittää huomiota.

Äänestä
  • Maratonilla kuluu niin paljon energiaa, että ilman edellisten päivien tankkausta ne loppuvat jo 30 km:n jälkeen, sitä ei hilipasta ihan tosta vaan. Jos energiaa menee sisään enemmän kuin kuluttaa, niin lihoo, päivastoin taas laihtuu.

    Äänestä

kuin Karvinen konsanaan................

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


taapermanni kirjoitti:

Kävin kuus kilsaa taapertamassa tuolla pururadalla. Pakko alkaa liikkuu, ko ei voi syödä vähempää. Lähteekö läskit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu