Sykkeeni nousi kun sinut tapasin :)

Sait sydämeni lyömään taas sataa ja tuhatta....sinä Ihana Kultsini Mies luomakunnan komein Vantaan suunnalta......oot vaan niin wau.
32327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sykkeen nousu taisi Sinun kohdalla vain johtua
HUONOSTA KUNNOSTA. Rupea liikkumaan!;)

Äänestä

tämä mahtaa olla ja mistä päin vantaata?

Äänestä
  • siis melkein,ei kait nyt heemetti kukaan joessa asu,mutta siellä suunnalla,kyllä kultsi tietää....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EILEN SE OLI ! kirjoitti:

Sait sydämeni lyömään taas sataa ja tuhatta....sinä Ihana Kultsini Mies luomakunnan komein Vantaan suunnalta......oot vaan niin wau.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu