Automyyjistä

Mielestäni automyyjät "yleensä" aika asiallista porukkaa, ostajista valtaosa olevinaan erittäin tietäviä! Tietävät senkin millä hinnalla auto on tullut taloon, ainakin jos yrittää kaupata jotain Saksan tuontia.
31063
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

autokauppias.

Äänestä

...sullakaan kauppa käy, kun joudat mainostamaan oman alasi pellejä täällä.

Äänestä
  • Onko kiusattu vai tekeekö maitohampaat lähtöään ja sattuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pienen pieni kauppias kirjoitti:

Mielestäni automyyjät "yleensä" aika asiallista porukkaa, ostajista valtaosa olevinaan erittäin tietäviä! Tietävät senkin millä hinnalla auto on tullut taloon, ainakin jos yrittää kaupata jotain Saksan tuontia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu