Israelilaisia veriappelsiineja

Tukiakseni Israelia, ostin juuri kaupasta Israelilaisia veriappelsiineja. Niissä on ymmärtääkseni palestiinalaislasten verta.
Ja eiku syömään!
274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Verigreippejä ne tais olla minäkin ostin,kun ne oli niin halpoja ja hyviä,
eikä niissä ollu mitään verta.

Äänestä
  • Rikosilmoitus jätetty. Ei sit vaa ku pakkaaamaan tavaroita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Israelin puolesta kirjoitti:

Tukiakseni Israelia, ostin juuri kaupasta Israelilaisia veriappelsiineja. Niissä on ymmärtääkseni palestiinalaislasten verta.
Ja eiku syömään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu