Miten kieltä

Tuoko se kieleen lihasta lisää jos lipoo vaikka jonkun pyllynreikää kielellään? tietysti siis peräreiän tulee olla pesty ja sillee.

aattelin ehdottaa huomenna noille espoon jätkille että sopisko kielitreenit vaikka ihan pukkarissa?

t. anaali-antti
181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

no persettähän sitä nuolla pitää jos tulosta haluaa. vanhan homon millä on pukamat. se on paras. mitään pilluja nyt nykyaikana nuolla se on vanhanaikaista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


treenataan? kirjoitti:

Tuoko se kieleen lihasta lisää jos lipoo vaikka jonkun pyllynreikää kielellään? tietysti siis peräreiän tulee olla pesty ja sillee.

aattelin ehdottaa huomenna noille espoon jätkille että sopisko kielitreenit vaikka ihan pukkarissa?

t. anaali-antti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu