Kantsiiko Tulisuudelmaan mennä viikolla kahden aikuisen fiksun ja kivan Naikkosen,kertokaa totuus,että esim.onko paikka ihan läävä ja lihakaupan maineessa,kuten oomme kuulleet,jos,niin mihin sitten kantsii mennä tiistaina/keskiviikkona??
2 x 45-v
2 x 45-v
Vastaukset 4
Vanhimmat
Siellä käy todellakin tanssijoita jotka ovat tulleet tanssimaan,jos jotakin muuta haluaa,se on itsestä kiinni,tuo Sokkarin Tulinen suudelma on vähän nuhruinen jo,tarttis tehdä varmaan jotakin??
Hesa on köyhä vanhemmalle tanssipoppoolle,mutta Vanhan Tanssikellari on yes,samoin Pressa keskiviikkoisin,paljon,paljon parempia kuin tulinen suudelma!
EERO Tanssintaituri
riippuu ihan siitä mitä haette, lihaakin varmaan saa, jos sitä hakee. Itse olen käynyt siellä tanssimassa tiistai-illat on ollu ihan hyviä tanssi-iltoja. Joka paikassa on samantyyppiset saalistajat, niitä pitää vain sulavasti väistellä, jos ei halua tulla saalistetuksi. Tulisuudelmassa käy paljon edustajia, kokous, koulutus ym väkeä ja tanssitaitoista porukkaa, ja vaihtoehtona on disco alhaalla, Hyvä paikka sanoisin! tanssia! toinen tanssipaikkana olisi alkuviikosta Wanhan tanssikellari keskustassa, loppuviikosta Freda 51. Niin mäkin olen nainen ja hyvin tulisuudelmasta selvinnyt poiskin!
Tulemme sinne siis joku tiistai-ilta,emme kaipaa tahmatassu erikeepereitä,vaan kunnollisia tanssivia Miehiä,jotka nauttivat tanssin hurmasta ja hyvästä fiiliksestä,kaikki muu on itsestä kiinni.
Kiitos sinulle! :))