2 koulutapausta= sama kuin Hamasin rakettien

yhdeksässä vuodessa.Siinä suhteutusta.
371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vain 19 kertaa osunut ja kehtaavat valittaa!
Jo nyt perkele on tiukkapipoista sakkia!

Äänestä
  • tilanteessa yhtään mitään,kun kostatte vielä lapsille joita on kolmannes ja naisten kanssa puolet. koska ette pelaa kerran reilusti ja menette vielä toisten maille. Meillä Suomessa lähtisi henki aika helposti aika useammalta joka vain tulisi meidän maille. Yrittäkääpä naapurinne tontille 60 vksi majoittua, tulta tulee munille.

    Olettekohan nyt ihan oikealla asialla, vai pelkällä verikostoretkellä ja turhasta ylpeydestä.

    Etnisesti puhdas maa on sairas ajatus, israel.

    Äänestä

  • ja myrkkyjen kylvämisesta tehdyt seuraukset, talot, omaisuus, maitten pilaaminen ja koulujen tuhoaminen ja koko infrastruktuurin tuhoaminen. Onkohan teillä nyt ihan kaikki kotona?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


surmaama määrä kirjoitti:

yhdeksässä vuodessa.Siinä suhteutusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu