Jammu-Sedän salaliitto

20 v. salailua

Suomessa on jo lähes 20 vuotta peitelty totuutta Veikko "Jammu" Siltavuoren suorittamasta kaksoismurhasta. Tosiasiassa Jammu-setä ei toiminut yksin vaan hommasi lapsia suomalaiselle pedofiiliringille, johon kuului vaikutusvaltaisia henkilöitä. Lapsenraiskaukset suoritettiin Siltavuoren huvilalla. Siellä Jammulla oli jopa kalterihäkkejä pieniä vankejaan varten. Jammun viimeisetkin uhrit joutuivat näiden 'silmäätekevien' uhriksi. Ilmeisesti Jammu alkoi muuttua epävakaaksi ja hänestä muodostui uhka pedofiilien harrastukselle. Nämä käräyttivät Siltavuoren poliisille ja hankkivat uuden 'toimittajan'.

http://www.murha.info/phpbb2/viewtopic.php?t=227&postdays=0&postorder=asc&start=120

"Näin Jammun livenä 1988 loppuvuodesta kun se kävi kärttämässä rahaa eräältä tilialan pedofiililta Elimäenkadulla.
Kasvot saatan unohtaa, mutta äänet muistan aina.
Jammu toimitti [myöhemmin kuulemani mukaan] tyttöjä mainitun miehen lapsibordelliin Vihdissä.
Sen "asiakkaina" oli kuulemma myös joku sisäministeriön korkea poliisivirkamies, salavideoinnin hoiti tunnettu videointiyhtiö, jonka töitä on näkynyt televisiossakin. Kyseinen yhtiö oli tuon Elimäenkadun tilitoimiston asiakas: ilmeisesti asiakkuus -ja hyöty- oli molemminpuoleista.

Minulle asiasta tienneet ja kertoneet tahot ovat jo kuolleet: heitä oli 3, yksi kuoli sytytettyään savukkeen, toinen myrkkyviinaan, kolmas alkoholiin, joka oli rauhoittavien lääkkeiden lisäksi ainoa neste, jota hänelle annettiin. Jokaisen heistä tapasi viime hetkinään hengissä sama taho, edellämainitun tilitoimiston pedofiilitaustaisen liikemiehen nuorempi veli.

Miksikö en ilmoita asiasta KRP:lle ?

Ilmoitin asiasta muistaakseni kymmenisen vuotta sitten.

Se, ettei asialle ole tapahtunut mitään tukee juuri asiasta kuulemaani: vanhoillispedofiiliyhtäköyttäyhdistys ei veljistään viserrä eikä niitä tutki ainakaan silloin, jos niillä on korkea virkamiesasema ja paljon valtaa.

Kiristäjillä näyttää olevan valtaa eniten ja jos henkilö on täysin suojattu tutkinnalta, saa hän tehdä jatkossakin mitä haluaa: suggeroitavia Jammuja Oulun korvissa kyllä riittää."

6

598

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kun tarttee tällasta

      Mikä tarve on jauhaa tällasta paskaa.

      • Anonyymi

        Tuomio ilman tutkimusta on tietämättömyyden mitta. -A.Einstein


    • Tämä oli oikein hauska teoria joka voi olla tottakin...:-)

      • Anonyymi

        Oliko Jari Sillanpää jo silloin mukana?


    • Anonyymi

      Ei kyllä aiemmin käynyt mielessäkään tämä tieto.

    • Anonyymi

      Tuota...

      "tahot ovat jo kuolleet: heitä oli 3, yksi kuoli sytytettyään savukkeen, toinen myrkkyviinaan, kolmas alkoholiin"

      Mitähän paikallisia juoppohulluja sä ootkaan tavannu?

      :D

      Kannattaisko laittaa se korkki kiinni ettei sulle käy samoin?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

      Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
      Maailman menoa
      150
      6478
    2. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      32
      2322
    3. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

      Vähän luulen että on..
      Ikävä
      187
      2099
    4. Mitä tämä on

      Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut
      Tunteet
      10
      1343
    5. Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?

      gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.
      Maailman menoa
      89
      1286
    6. Olen valmis

      Kohtaamaan sinut tänä kesänä, jos sellainen sattuma osuu kohdalleni.
      Ikävä
      73
      1077
    7. Hyvää yötä kaivatulleni

      En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä
      Tunteet
      24
      1047
    8. Nyt on konstit vähänä.

      Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,
      Kiuruvesi
      25
      987
    9. Tilinpäätösvaltuusto 27.5

      Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty
      Pyhäjärvi
      44
      951
    10. Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.

      Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke
      Helsinki
      10
      858
    Aihe