Lesbohäät tänään

Meidän häät ohjelmassa trendikkäästi lesbopari, hinttipojut kun on jo hiukan out. Toinen näyttää naiselta ja toinen normaaliin lepakkotapaan pojan näköinen niittipää.

Kuka näitä friikkiohjelmia kaipaa.
5292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kaikenmaailman perverssit tietysti. Ei noita katsele ihmiset, joilla kaikki on kohdallaan.

Äänestä
  • jo kertoo: VAMMAINEN, siis seksuaalivammainen.

    Äänestä

Ei muuta kuin kaikki vain porukalla sanomaan televisiolupia irti. Ei paskan tarjoamisesta kannata maksaa mitään!!!

Äänestä
  • kyllä muna kuuluu naisen suuhun ja pillu sitten miehelle. Ei mitään tollasta tussutussua vastaan juttua..ei todellakaan kestä kattoa, siis aivan sairasta!!

    ja siis mikä tollanen tapa, että on ihan oikeesti rakastunut, kun menee naimisiin?! Kyllä heterot osaa, ei noista oo mihinkään!!

    Äänestä

kyllä muna kuuluu naisen suuhun ja pillu sitten miehelle. Ei mitään tollasta tussutussua vastaan juttua..ei todellakaan kestä kattoa, siis aivan sairasta!!


Ja siis mikä tollanen tapa, että on ihan oikeesti rakastunut, kun menee naimisiin?! Kyllä heterot osaa, ei noista oo mihinkään!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KaikkeaPaskaa kirjoitti:

Meidän häät ohjelmassa trendikkäästi lesbopari, hinttipojut kun on jo hiukan out. Toinen näyttää naiselta ja toinen normaaliin lepakkotapaan pojan näköinen niittipää.

Kuka näitä friikkiohjelmia kaipaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu