Moro!
jos joku tietää kuka toimittaa tilauksesta moottoripyöriä liettuasta niin inffoa tulemaan??
jos joku tietää kuka toimittaa tilauksesta moottoripyöriä liettuasta niin inffoa tulemaan??
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Vuokraat Suomesta pakettiauton ja lähdet
itse hakemaan . Ei maksa hakupaljoa ja näet samalla mitä olet ostamassa .
sekin on käynyt mielessä mutta ainut ongelma on toi kun ei taivu muu kieli kuin itäsuomen murre ja hiukan lontoo..niillä ei taida pärjätä siellä?
pyörän näkemättä ja tutkimatta tarkasti sitä. Poikahan on hullu tai tavattoman rohkee, Sleepy Sleepersiä lainatakseni. Olisko se pyörä halpa, sitä halvintahan te kokemattomat tollot kuitenkin kyttäätte. Ihan vinkkinä sanon että unohda koko juttu kun et näytä ymmärtävän pelisääntöjä ja luonnonlakeja. Tässä sinulle tätä tärkeää "inffoa".
pyörä tulee rakentelu kohteeksi eli ei haittaa vaikka on ilkivallanjäljiltä tai kolaroitu!!tärkein että on paperit!kato jollekkin se on sama onko siinä tankissa lommo vai ei!!taas siellä joku pussihousu eläke äijä kirjottelee aikansa kuluksi.tuoja löytyi jo!ja jos säkin pussihousu tarttet "inffoa"voin antaa osotteen sulle??
tuoja löytyi jo.