takatilan lämmitin

umpipakun klokswagenin taka tila pitäsi saada vähä lämpöiseksi pakkas aikaan mikä neuvoksi kun pitäsi kuskata sellaista rahtia mikä ei saa jäätyä olisiko esi kaasu säteilijästä siihen kun tarve on 1-2 krt vko noin 1-2 h tai mitä muita ratkaisuja
5588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Väliseinä pois

Äänestä
  • sentään talvella jakoajossa ohjaamo kylmä ja äänekäs

    Äänestä

Etsi romuttamolta bussimallisen vw takalämmitin ja asenna se.

Äänestä
  • Semmoinnen asenettiin joskus aikoinaan takakoppiin ja hyvin on toiminut ei oo ollut kylmä,Paalin menossa olevassa autosa oli niin kysyin saako sen ottaa niin mies sanoin jos tarviit ja kehetaat niin vie vain....siinä itsessään on vielä lämmönsäätö venttiili niin säätää sopivaksi niinon lämmin ei liian lämmin.Se huokuu jo itse aika hyvin lmmintä vaikka ei pidä puhallusta päällä. Tätä mötikkää voin suositella muillekkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jakokuski kirjoitti:

umpipakun klokswagenin taka tila pitäsi saada vähä lämpöiseksi pakkas aikaan mikä neuvoksi kun pitäsi kuskata sellaista rahtia mikä ei saa jäätyä olisiko esi kaasu säteilijästä siihen kun tarve on 1-2 krt vko noin 1-2 h tai mitä muita ratkaisuja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu