Helsinki majoittaa keskustahotelleihin

http://www.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Helsinki majoittaa turvapaikanhakijoita keskustahotelleihin/1135242958469

Miten niin maalle???!
3243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pääseekö Suomalainen asunnoton sinne ja? Vai onko "kakkoskansalainen"

Äänestä
  • Rasismilla tarkoitetaan eriarvoista kohtelua, eli syrjintää.

    Jokainen voi itse miettiä, kun maahanmuttajat saavat paremmat oltavat kun omat kansalaiset, että keitä syrjitään.

    Äänestä

ON TOUHUA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mamujako maalle? kirjoitti:

http://www.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Helsinki majoittaa turvapaikanhakijoita keskustahotelleihin/1135242958469

Miten niin maalle???!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu