Ale Pubin narikkamiehelle..

Sinä Ale Pubin tukeva ja parrakas portsari, joka varastit minulta törkeästi rahaa.
Pidä eukkos lämpimänä ja tyytyväisenä!
3418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minä satun tietämään että kyseinen tyyppi on miehiin menevä!

Äänestä

Olist säästänyt muutenkin ison summan ja rahat olis jäänny varastamatta. Onko summo 5 e vai 500 e on sitten eri juttu. Pöllikö se sin rotsintaskusta vai heilutitko lompsaas siinä tyrkyllä on sitten oma moka. Tilaisuus tekee varkaan, joten pitäs kattoo pikkasen omia liikkeitä. Jos vika jannussa, niin ÄLÄ mee enään sinne SAMAAN raflaan, kerran on varkaita. Mee naapuri baariin!

Äänestä
  • Kyseisellä jannulla ei taida olla kokemusta asiakaspalvelusta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


palautetta kirjoitti:

Sinä Ale Pubin tukeva ja parrakas portsari, joka varastit minulta törkeästi rahaa.
Pidä eukkos lämpimänä ja tyytyväisenä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu