Paljastus: Isku Iraniin helmikuussa!

...aking news-Ylimääräinen uutislähetys-Breaking news-Ylimääräinen uutislähetys-Bre...

Israelin Australian suurlähettiläs lipsautti televisiossa, että hyökkäys Iraniin alkaa "tulevan kuun aikana". Haastattelu tehtiin tammikuussa.

http://www.youtube.com/watch?v=cznZs-swR9k
3249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

USA ei missään tapauksessa Iraniin mene, koska Obama on vallassa. Ehkä Israel jossain vaiheessa päättää toimia.

Mutta tälläkin kertaa se erehtyy jos alkaa hyökkäilemään. Mikään sota ei nykypäivänä kannata, ei mistään motiiveista.

Kaikki sotivat tulevat häviämään sodat.

Äänestä

Israel ei ikina uskalla hyökätä Iraniin sillä se tietäisi niiden täystuhon.Iran ei ole ritsoin varustaunut palestiinalainen vaan sillä on vahva armeija ja miljoinitain sotilaita.

Äänestä
  • sotilaita jos Israel nukettaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Breaking news! kirjoitti:

...aking news-Ylimääräinen uutislähetys-Breaking news-Ylimääräinen uutislähetys-Bre...

Israelin Australian suurlähettiläs lipsautti televisiossa, että hyökkäys Iraniin alkaa "tulevan kuun aikana". Haastattelu tehtiin tammikuussa.

http://www.youtube.com/watch?v=cznZs-swR9k

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu