Antikristillisyys sen kun leviää Euroopan Unionin, tämän uuden ateistisen, antikristillisen Neuvostoliiton maissa.
Alla on jälleen yksi tarina todisteeksi tästä. Vihollinen ei suvaitse rukousta Kristuksen nimessä saatanalle omistetussa EU:ssa.
http://www.telegraph.co.uk/health/healthnews/4409168/Nurse-suspended-for-offering-to-pray-for-patients-recovery.html
Nurse suspended for offering to pray for elderly patient's recovery
Antikristillisyys leviää EU:ssa, rukoukset Kristuksen nimessä myrkkyä
5
676
Vastaukset
- omilla aivoilla ajatteleva
hohhoijaa.....kyllä te hihhulit jaksatte .... ettekö te jo tajua sitä seikka, että ihminen loi uskonnot.....siis USKONNOT! Eli siinä vain uskotaan.....ei tiedetä yhtään mitään.
Uskonnot saa ihmiset tappamaan toisiaan, turha edes väittää toisin, tottelemaan hulluja ihmisiä, valtiota yms....KONTROLLOINTIA!
Uskonnot ovat se saatana josta te niin kauhulla hössötätte....eikä teistä ole edes keskustelemaan satujen alkuajoista, koska te pelkäätte sitä seikkaa että väite saduista voisikin olla totta.
Georce Carlin kertoo teille hieman tosiasiaa katteettomista lupauksista ja liioitelluista väitteistä, eli uskonnoista:
http://www.youtube.com/watch?v=njG7p6CSbCU
John Lennonkin oli ihan omilla aivoilla ajatteleva ihminen, ei sysännyt töppäilyjään tositen niskoille kuten te teette, ja kehotti muitakin tekemään niin. Nyt minäkin kehoitan teitä hieman miettimään elämän alkuperää ilman sitä jeesustelu suodatinta.
http://www.youtube.com/watch?v=okd3hLlvvLw- tiesitkö
sitä!
- Huhahhhei
tiesitkö kirjoitti:
sitä!
tuosta:
Hitler: http://www.vihrearouva.net/usko/murphy/hitlerinuskonto.html
Stalinkin tunnetusti sai tulevia tekojaan varten erittäin hyvät pohjat pappiskoulusta.
- Huhahhhei
hoitajien tehtävä on hoitaa potilaita, eikä heittäytyä höpöttelemään taikauskoistaan.
- ....
....
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1362051
- 1211425
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3321203Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401180Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni631132IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk31131- 1411109
- 491089
Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast470947Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet98945