Nuorisotyöntekijät tietävät kertoa,kuinka porukka
panee nuorimmat tytöt myymään itseään saadakseen
huumeita.Tätä näkyy niin maahanmuuttajien kuin
kotimaisten porukoiden keskuudessa.Ja sitten
muitutetaanpa huorapukkeja: Aikuiset,jotka nuorilta seksiä ostavat,ovat rikollisia.
panee nuorimmat tytöt myymään itseään saadakseen
huumeita.Tätä näkyy niin maahanmuuttajien kuin
kotimaisten porukoiden keskuudessa.Ja sitten
muitutetaanpa huorapukkeja: Aikuiset,jotka nuorilta seksiä ostavat,ovat rikollisia.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Koska suomalaiset naiset ovat vakaasti sitä mieltä, että seksin myynti ja osto ovat seksin myyntiä ja ostoa vain, jos sitä myydään useille miehille, tuntemattomille ja sovitaan selkeästi rahasummasta, niin lain kiertäminen on idioottimaisen helppoa.
Väärä menettely, häkki heilahtaa: - Hei, saat satasen jos annat panna.
Oikea menettely, ei mitään perustetta syytteelle: - Hei, lähdetään meille bailaamaan, mulla on runsaasti piriä.
Pitää vain jäljitellä "Lähdetkö konserttiin, ja sen jälkeen syömään hyvään ravintolaan, minä tarjoan" linjaa, ja poliisi ja syyttäjä ovat aseettomia.
mitä lakia kierretään seksin myynnissä tai ostossa
Ja missähän ne nuoret tytöt päivystää, kun ei ole yhtään tarjousta tullut ikinä. Liikun pitkin pääkaupunkiseutua päivittäin, joten pitäisi joskus käytännössäkin nähdä näitä taruolentoja.
stadin steissin tienoilla. Käytiin niillä munaa imettämässä Kaisiksessa. Yksin otti poskeen meiltä kuudelta jätkältä ja nieli komennuksesta mahlat, jätettiin vielä maksamatta sille, jäi spiidaamaan.
Liikut näemmä liina silmillä.Parempi tosin niin.
En voi sietää sellaista.
Mistä nämä homososiaaliset poikalaumat löytyvät? Kuka haluaa kavereidensa edessä heiluttaa vehjettään?
Ihmetteln todella näitä ryhmäraiskauksia ja muita vastaavia törkyjuttuja. Ette ole näitä somaliraiskaajia kummempia henkiseltä tasoltanne. Hyväksikäyttäjiä ja k-päitä. Ja naisten tulisi tällaisia ördääjiä rakastaa?
Miehillä tyhmyys joukossa tiivistyy todella epä-inhimilliseksi toiminnaksi. Onneksi en ole miespuolinen olento!
Ei ainakaan silloin tapahtunut sellaita,kun olin nuori. Eläissäni en ole tavannut,kuin narkomaanin joka tarjosi suihin ottoa Hampurin juna-asemalla ja hänkin oli nuorimies. Voin henkilökohtaisesti kertoa,ettei minua kiehdo teinitytöt. Mutta virolainen tai jostain sieltäpäin oleva on suomalaista naista seksikkäämpi.
Puuttukaa siis kaikella energiallanne näihin piri huoriin. Itseasiassa niiden oggelmien käsitteleminen käsitteleminen,ei kuulu tänne palstalle
Jokainen teistä huorapukeista on VASTUUSSA,
tajuutteks te edes sanan merkitystä?
Postatkaa linkki ko.juttuun.
Toivottavasti mahdollisimman moni nuori ja seksistä pitävä nainen ottaa tuosta mainoksesta onkeensa.
Kysyntää löytyy, eli rahaa siinä kyllä tienaa ihan älyttömästi!