Miesstripparia haetaan Vaasa-Seinäjoki alueelle

Anzi

Etsitään miesstripparia/alastonta tarjoilijaa polttareihin toukokuu-09 Vaasa-Seinäjoki alueelle. Haetaan hauskaa ohjelmaa naisten pippaloihin, joten amatööritkin huomioidaan ;). Neuvotellaan hinnasta.

1

284

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Henkka

      Hei Anzi!

      Vastasin 27.1. jättämääsi etsintäkuulutukseen pari päivää sitten mutta olet ehtinyt jättää jo uudenkin ilmoituksen, joten uudistan vastaukseni siltä varalta ettet seuraa vanhempien etsintäkuulutustesi vastauksia. Nimittäin:

      Minä tulen mielelläni polttareihinne strippaamaan, jos ei-ammattilainenkin kelpaa. Olen hoikkavartaloinen ja kohtalaisen urheilullinen kolmekymppinen mies. Ja koskeminen on tietysti sallittu.

      Mailaile osoitteeseen [email protected] tai soita/textaa numeroon 046-684 5274 niin keskustellaan enemmän.

      Ja tietysti viestillä tai soitolla saavat heittää muutkin naisporukat samasta syystä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      234
      4002
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      123
      2307
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1471
    5. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      929
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      127
      927
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      920
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      330
      849
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      847
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      770
    Aihe