Kynttilöitä mopoauton

Kyllä taas on jollakin ollut hauskaa. Taitaa nauru loppua kun poliisi on ovella?
3688
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä ihmettä on tapahtunu ja koska ja mihinä???

Äänestä
  • Kuulustelivat kaikkia sinisen mopoauton omistavia.

    Pelkäävät varmaan, että joku on nyt suuttunut ja ampuu kaikilta aivot pellolle.

    Koulu on menossa kiinni muka sen takia, että on "norovirus" liikkeellä.

    Olisikohan pientä ylireagointia?

    Äänestä

ny saa nakunakun öljypohojaa hautakynttilällä lämmittää että se joskus lähtis käyntihi :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alla! kirjoitti:

Kyllä taas on jollakin ollut hauskaa. Taitaa nauru loppua kun poliisi on ovella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu