Varttunut naisihminen täällä pyytelee, että voisiko joku kertoa selkokielellä, mikä on oikea tapa selviytyä tilanteesta, jossa hiiri jumiutuu ja koko läppäri saman tien niin, että mikään ei toimi. Tätä tapahtuu silloin tällöin enkä tiedä muuta konstia selvitä tilanteesta kuin sammuttamalla läppärin. Mistä tuo voisi muuten johtua? Mielestäni en tee mitään tavallisuudesta poikkeavaa.
voisiko joku neuvoa
tumpelo
3
256
Vastaukset
vaan tilttaa liian raskaasta kuormituksesta.
ootko poistanut kaikki paskan ja virukset ja trojalaiset?- sukupuoliammattilaisortopedi
"Mistä tuo voisi muuten johtua?"
Ainakin osaksi siitä että käyttis on selvästi Windows. - internet exploreria
(siis web-selaimena),niin käyppäs tuolla am.osoitteessa tarkistuttamassa,etteikö olisi jotain häikkää koneella?On ihan suomenkielinen ja neuvoo koko ajan,mitä pitää tehdä...suosittelen ainakin!
http://onecare.live.com
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1751471
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411049Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38735- 14670
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21650- 36643
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28642Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17593Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30587