Demarien ajojahdin kohteena

Pankaa luu kurkkuun demareille.
2110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

luuvitonen nenäruston viereen, mutta varovasti, ettei loukkaannu.

Äänestä

JUUUUU, NIINHÄN SE ON.
KUN KOKOOMUS TÖPEKSII, NIIN EIHÄN SIITÄ SAISI PUHUA MITÄÄN??
PITÄIS PAINAA VAAN VILLAISELLA??
MUTTA KUN LEHDISTÖKIN ON TUONUT NE ESILLE, NIIN NEKIN ON SITTEN VISSIIN DEMARILEHDISTÖÄ???
ÄKKIÄPÄS NEKIN MUUTTIVAT PUOLUETTA???
MENKÄÄ NUIJAT KOKKARIT ITSEENNE JA PARKUKAA KESKENÄNNE!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokoomuslaiset kirjoitti:

Pankaa luu kurkkuun demareille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu