Heko heko

Alex-77

On se harmi juttu, miksi naiset eivät tee aloitteita nettitreffeissä saati vastaile viesteihin. En ymmärrä :D Rohkenen väittää ettei itsessäni ole suurempia vikoja.

Sen sijaan tulee tämänkaltaisia sekavia viestejä, että en tiedä että pitäisikö itkeä vai nauraa :D


HELLO

My name is miss lilian i saw your profile today and fund you worthy to be mine as some one whom i can lay on his arms as long as love is concern, caring and teassing you all the nightlong and ,l will also like to know you the more,and l want you to send an email to my email address so l can give you my picture for you to know whom l am.
Here is my email address([email protected])
I believe we can move from here!
I am waiting for your mail to my email address above.
miss lilian (Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life

HEI

Nimeni on neiti Lilian i näki profiiliisi tänään ja rahasto sinun arvoinen on kaivoksen kuin noin jolle voin antaa hänen aseita niin kauan kuin rakkaus on huolissaan, välittävä ja teassing te kaikki yön ja l, myös tunne sinua sitä enemmän, ja l haluat voit lähettää sähköpostia osoitteeseen sähköpostiosoitteeni niin l voi antaa teille kuvan teidän tietävän, kenelle l am.
Tässä on minun sähköpostiosoite ([email protected])
Uskon, että voimme siirtyä tästä!
Olen odottanut your mail to my sähköpostiosoite.
miss Lilian (Muista etäisyys tai väri ei ole väliä, mutta rakkaus asioissa paljon elämä)

3

409

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Miespuoliset kaverini ovat saaneet samanlaisia viestejä.. Ihan käsittämätöntä, kuka niitä keksii.. No, vaikka mullakaan ei ole elämää, niin niillä vielä vähemmän.. :D

      Ja tohon nettideittailuun muuten, tuo suomi24 on tyly areena.. Siellä vastaillaan ja jätetään vastaamatta hyvinkin tylysti.. Ainakaan minä en edes jaksa vastata ihmisille, jotka ei kiinnosta.. Ilmoituksessani lukee mielestäni hyvinkin selkeästi, millaista miestä etsin.. Jos mies ei ole selkeästikään viitsinyt lukea profiiliani (joka on on piiiiiiiiiiitkä :), niin miksi sellaiselle ees vastaamaan.. Tai jollekin, joka postaa samaa viestiä monelle, tms.. Nyt en väitä, että sinä tekisit näin.. Mutta kerroinpa kuitenkin..

      Millainen mies olet? Millaista naista etsit?? Täällä olisi yksi samanikäinen vapaana.. :) Hi hii.. :)

    • massaposittijat

      Joo, tuo on surkuhupaisaa.
      Maksullisissa palveluissa noita läjähtää ruutuun jollei joka päivä niin joka toinen päivä.

      Mutta sitä vartenhan QWERTY-näppiksessä on DEL-painike :)

    • hyvää suomea

      No rahan kalastajat tehtailee noita joka puolella maailmaa. Käännösgeneraattori vääntää 'loistavaa suomeakin' :D

      Älä siis itke vaan naura ja paina 'del' :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      103
      5301
    2. Puoluebarometri: Marinin hallituksella 7 parasta mittaustulosta

      Orpon hallitusta pitää huonona 2/3 kansalaisista, joka on aika hyvin linjassa hallituspuolueiden yhteenlasketun kannatuk
      Maailman menoa
      65
      3944
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      26
      3475
    4. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      81
      2526
    5. Pride-rautu korvaamaan kirjolohi

      Kekkosen saatanan tunari meni muuttamaan aikoinaan sateenkaariväen kalan nimen. Unkarin vallankumouksen innoittamana n
      Maailman menoa
      6
      1998
    6. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      24
      1949
    7. Grahn-laasonen taas todisti millaista porukkaa

      kokoomusloiset ovat...työttömät jäävät kuulemma kotiin nukkumaan kun naapuri lähtee töihin...eikös taannoin kokoomuslois
      Maailman menoa
      409
      1874
    8. Tekeekö hän

      Tekeekö hän sinut h*lluksi ja millä tavalla? Uusi yritys, kun edellinen aloitus poistettiin.
      Ikävä
      30
      1701
    9. Laine voitti oikeudessa

      Onnea Savonlinna! Laine voitti oikeudessa kuten arvelinkin ja lieköhän palaa valtaisuimelleen?
      Savonlinna
      47
      1627
    10. Puistotyöntekijät

      Miksi ei siivoojia näy. Näin hyvät ilmat. Voisi kerätä roskat. Onko rahat loppu. 🤔🤔🤔
      Ähtäri
      18
      1571
    Aihe