Jo Perussuomalaisten pyykkinaruilla.
Ei ole siis syytä mulla huoleen. Kun keskustan MTK etunenässä on ajanut koko maatalouden alas.
On perussuomalaiset mullekin oikea suunta ja siat sais viellä elää.
Ja pyykkiä riittää klp klp ja pyykkiä riittää klp klp ...
Ei ole siis syytä mulla huoleen. Kun keskustan MTK etunenässä on ajanut koko maatalouden alas.
On perussuomalaiset mullekin oikea suunta ja siat sais viellä elää.
Ja pyykkiä riittää klp klp ja pyykkiä riittää klp klp ...
Vastaukset 15
Vanhimmat
No nyt kepu näyttää nuorekkaat kyntensä. Maakunnallisiin johtotehtäviin on löytynyt nuorekkaiden ja menevien MIESTEN joukko, kaikki alle 80-kymppisiä! Paavola,Yli-Suomu, Liinamaa,Hella,Vihriälä ja Ranta-Muotio.
Hyvä, että antavat nuorille vastuuta!!!
...perussuomalaisilta änkyröiltä.
Jumalten suosiossa. Rukoilllaan todella muille jumalan armoa. Kun paljastuu vuosituhansien kansan kusetus.
EU-kolhoosiin on viety, pettymys kova kokemukset kovat. Ja persut NUOSUSSA JA JUMALA LÄHETTI PERSUSSUOMALAISET KANSAA VARJELEMAAN . EX KEPULI
Kyllä kepuänkyröitä on nähty joka kunnassa oikein useamman käden sormin laskettuna.
Nykyään ei enää niin paljon änkyröintiä näy, kun kepulit on varmistaneet pelto-, metsä- ja kiinteistöomaisuutensa.
Sehän se on ollut tarkoituskin vaikka politiikkaa on vuosikymmenet puhuttukin.
jäädä kaikesta pois , muka kyynelten saattelemana.
Kuitenkin päivät takana edessä ja todellisia hengellisiä johtajia.
Mitä nyt metsä puuhiltaan ehtivät.
Valtakunnallisesti on perussuomalaiset selaasessa imussa, että ei sitä kepulien hätät rieskat enää pelasta.
Mikseivät ole tehneet yhteistyötä. Kepu on itse tehnyt ylpeällä asenteellaan hyvät vaalityöt Suomessa PERUSSUOMALAISILLE.
porukalla pitäisi jo tuloksia alkaa näkymään, eikä vaan itsekehuja loilottaa päivät pitkät. Tehkää perssut jotain, että voin olla ylpeä loikastani.
Paikkoja joilla pääsis vaikuttaan.
Kuopiosta se alkoo se mylläkkä kun ääniä saa ei anneta paikkoja. Jotta saa huutaa kuten kepun tapana on huutaa ja hokia hyvin on hyvää kuuluu sikatalous on hyvällä mallilla ja 141 paremmalla...
Valtaa ei anneta, lakatkaa jo ruikuttamasta, ei anneta vaan otetaan. Alkaa harmittamaan tämä voivotus ja ruikutus. Tyhjänpäivästä sakkia tämäkin.
...y-härmäläisiä luusereita
vaali kerrallaan se valta tulee.
Kun kuntien kokouspöytäkirjoja Pohjanmaalla kattoo, niin päätöksiin riittävä järjen taso on siinä kepulaisen sianhoitajan tasolla. Ei siihen yhtään enempää vaadita.
Listasta puuttuu HOKKASEN nimi. Olis hyvä ehdokas EU- vaaleihin.
EI MUUT RUIKUTA. KESKUSTAN PYYKKIÄ, ON JO KUIVAUS RUMMUSSA KAKILLA PERSUJEN KUIVAIMISSA.
tuokaa tänne vaan
Kepun pyykki on kyllä erittäin törkyistä, jotta jopa Mielekin voi tukkeentua siitä p-kan määrästä.
PERSU OMOLLA.
MIELI HOHTAA PERUSSUOMALAISTA HOHOTOA. HÄIKÄISEE.