Uusin Iltalehden monikulttuurisuus-juttu, mukana Pakolaisneuvonnan lakimies-naishyysäri:
http://www.iltalehti.fi/uutiset/uutiset1_uu.shtml
http://www.iltalehti.fi/uutiset/uutiset1_uu.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Helsinki on täynnä "ihania maahanmuuttajia"! Saavat kaikki nuo Helsingin hyysäriakat kokea sen monikulttuurisuuden "ihanuuden" joka päivä ja kaikkialla stadissa!
Kaikki vuokralla asuvat, sillä mamut vievät asunnot heiltä nenän edestä ja harvat yksityiset nostavat vuokrat pilviin.
Pian ollaan tilanteessa, jossa pääkaupunkiseudulla ei enää perussuomalainen asuntoa vuokralle saa, tai kykene sitä maksamaan.
Vanhasen hallitus elvyttää kuitenkin myöntämällä lisää rahaa elintasopakolaisten hyysäykseen, ikäänkuin siitä alkaisi maahan uusi nousu.
Aivonyrjähdyksiä potevat meidän hallituksen jäsenet ajatuksineen, että muslimi eläessään yhteiskunnan kustannuksella, samalla lisää hyvinvointia ympäristöönsä.
Saa nähdä kauanko kansa kestää syrjintää oman hallituksensa ja eduskuntansa taholta, joka kaikissa tapauksissa asettaa mamut parempaan asemaan.
Nähtäväksi jää myös, miten poliisi suhtautuu omaan kansaansa, sen hakiessa oikeutta barrikadeilta ja yhteiskuntarauhan revetessä liitoksistaan.
Onko ensimmäistä kertaa armeijan vuoro puuttua asioihin, valtiojohtomme epäonnistuttua täydellisesti tehtävissään.
Samaan syssyyn presidenttimme lähtee Afrikankierrokselle jakamaan velkarahaa niin ihquille mustille, samalla haalien Asteroidin kanssa uusia tulijoita elintasoamme ylläpitämään heikompana kun sitten milloinkaan itsenäisyyden aikana.
Mikään normaali valtio, ainakaan normaalien sitä johtaessa, ei ikipäivänä tee samanlaisia töppäyksiä, kun meidän Suomi tekee.
Tarja on saavuttanut osan päämääristään epänormaalien noustessa maata johtamaan, mutta se ei näytä riittävän, vaan se on tuhottava täysin, ennenkuin epänormaalit saavat rauhan.
Hyvältä siis näyttää, ainakin täällä Stadin kupeessa.
"mustaan" ja valkoiseen suomeen. Tällä kertaa ei ola veli veljeä vastaa vaan veljet mamuja vastaan. Ei asein. Annetaan helsingin vajota mamuilun keskipisteeksi ja pidetään muu suomi puhtaana.
Pääsee hotelliin ja raha juoksee erittäin raskasta odotella:-)