Italia on kyllästynyt

http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/arkistot/ulkomaat/2009/02/804957

Joku joukkio on huolissaan siitä, että asia liitetään mamuihin :))

Suomessahan raiskaus ei enää ole rikos vaan arvokas kulttuurikokemus suominaiselle josta nainen usein joutuu jopa maksamaan rahallista korvausta rikastajalleen.
4220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minua jännittää kovasti miksi "ihmisoikeusjärjestöt" eivät halua italian naisia suojeltavan raiskauksilta.

Ilmeisesti näiden järjestöjen suojelun piiriin eivät italian naiset kuulu.

Äänestä

Kun siviilipartio tapaa raiskaajan itseteossa niin radiopuhelin käy tarpeettomaksi. Lyhyen mutta kiivaan mukiloinnin jälkeen raiskari nostetaan kaulastaan lyhtypylvääseen mietiskelemään ja varoittavaksi esimerkiksi. Tämän jälkeen raiskuut loppuvat pitkäksi aikaa.

Äänestä
  • Noin sitä osataan Italiassa! 30-luvulla fascio-järjestön partiot olivat kaduilla ja nyt ne on saatu takaisin. Pieksämiset ovat palanneet! Kansa kaipaa kuria!

    Äänestä

  • Jussuf kirjoitti:

    Noin sitä osataan Italiassa! 30-luvulla fascio-järjestön partiot olivat kaduilla ja nyt ne on saatu takaisin. Pieksämiset ovat palanneet! Kansa kaipaa kuria!

    Loppuu jusufeilta ja muhamedeiltä pillun saanti, sama suomeenkin. PERKELE ja nopeasti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


raiskauksiin kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/arkistot/ulkomaat/2009/02/804957

Joku joukkio on huolissaan siitä, että asia liitetään mamuihin :))

Suomessahan raiskaus ei enää ole rikos vaan arvokas kulttuurikokemus suominaiselle josta nainen usein joutuu jopa maksamaan rahallista korvausta rikastajalleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu