Helsinki putosi kuorosodasta!

Oman kaupungin puolesta. Kappaleet olivat kyllä hyviä.
3190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mielummin kuuntelen meren kohinaa, mut sehän on jäässä! Toisaaltaan kuurosodassa lienee idea äänestää silleen, et paras ei tipu ja huonoin tippuu.

Äänestä

Ketä oikeasti kiinnostaa joku kuorosota, big brother,idols...ei ainakaan niitä, joilla on oma elämä.

Äänestä

se on tämän ohjelman tarkoitus.
Se juontaja sutjakka säärinen nainen mini hameessaan. Tapa seistä jalat levällään ei ole seksikästä. Olisi sirompaa jos seisoisi pienemmässä haara asennossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ettekö äänestäneet? kirjoitti:

Oman kaupungin puolesta. Kappaleet olivat kyllä hyviä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu