Venäjä uhmaa Natoa

3148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

että Venäjä näyttää Natolle närhen munat.

Äänestä

naton edessä ja sitä kautta nuolla myös usan persettä?

Äänestä
  • Kallian KUKKO!
    Jalat passkassa mutta siltikin Kiekuu!
    Sillä erolla vain että Venäjä on Kaulaamyöten PASKASSA!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


karjala. kirjoitti:

Venäjä uhmaa Natoa rakentamalla Georgian kapinallisalueille sotilastukikohtia.



http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2009/02/venaja_rakentaa_tukikohtansa_georgian_kapinallisalueille_vuoden_loppuun_mennessa_563551.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu