Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

teppobodari Rekisteröidyit juuri oikeaan aikaa

Älä tampio pidä kaikkia tyhminä.
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

9 euron pelillä turpaan.

Äänestä
  • Taavetti2 Busted! Veikko säälii Kokkolan minipyssyä et sillei hei!

    Äänestä

  • stadin kundi kirjoitti:

    Taavetti2 Busted! Veikko säälii Kokkolan minipyssyä et sillei hei!

    Lähteä hipsimään.

    Äänestä

  • NO. EIKÖ OLE SINUN AIKA kirjoitti:

    Lähteä hipsimään.

    Kehiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vitun luuseri kirjoitti:

Älä tampio pidä kaikkia tyhminä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu